Kontaktujte nás

Potřebujete opravit plastová okna nebo eurookna, vyměnit těsnění nebo skla? Ve firmě Radima Zeliny Vám kdykoli rádi pomůžeme a okna, balkónové i vchodové dveře Vám znovu dáme do pořádku.

Opravy oken

Radim Zelina

IČ: 70457000

Napíšte nám

radimec@centrum.cz

Kde nás najdete

Brno sever

Zavolejte

+420 775 714 446

 

S opravami oken, těsnění nebo kování máme dlouholeté zkušenosti a tým našich zaměstnanců Vám poskytne pokaždé kvalitní a spolehlivý servis. Zavolejte nám a vyzkoušejte naše služby kdekoli v Brně nebo jeho širokém okolí! Těšíme se na setkání s Vámi.

Kde nás najdete v Brně

Pokud potřebujete opravit netěsná okna, vyměnit skla nebo se zbavit mechanických poškození, tým firmy Radima Zeliny za Vámi kdykoli přijede do Brna i celého jeho širokého okolí. Pokud byste se s námi ale rádi setkali i mimo samotnou spolupráci, můžete nás kdykoli po telefonické dohodě navštívit přímo v sídle naší firmy a zeptat se nás na všechno, co Vás zajímá.

Sídlo naší společnosti najdete v Krymské ulici v brněnské městské části Starý Lískovec. Budova naší firmy se nachází uprostřed panelákového sídliště, hned vedle místní mateřské školky. Pokud se při cestě k nám chystáte využít veřejnou dopravu, můžete vystoupit na zastávce Kyjevská, která je od nás vzdálená asi pět minut od nás. Přejeme příjemnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!