Naše kompletní služby

– oprava oken
Ve společnosti Radima Zeliny poskytujeme své služby všem zákazníkům nejen v Brně, ale i v jeho širokém okolí. Pokud Vám Vaše plastová okna netěsní nebo se Vám povedlo si je mechanicky poškodit, kdykoli nám zavolejte a my přijedeme v co nejbližším termínu až za Vámi. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

V naší společnosti opravujeme

W

Plastová okna a balkonové dveře

 
W

Eurookna a balkonové dveře

 
W

Vchodové dveře (plast, dřevo)

 
W

Všechny běžné typy kování (MACO, ROTO, SIEGENIA – AUBI)

 
– Netěsnosti oken
Ať už máte jakýkoli typ oken, může se stát, že i poměrně krátkou dobu po pořízení začnou profukovat a vedou tak k radikálnímu navýšení Vašich výdajů na vytápění. Řešení, jak těsnění oken nebo dveří opravit, je hned několik a my Vám rádi poradíme, které z nich zvolit, aby Vám maximálně vyhovovalo. Nové těsnění Vám můžeme dodat ve dvou základních formách – drážkové a lepené. Jestli je možné těsnění u okna vyměnit, záleží především na jeho konkrétním typu. V každém případě uděláme všechno pro to, abychom funkčnost Vašich oken vrátili do doby, kdy jste je poprvé pořídili.
– Seřízení oken
Příčinou toho, že někdy okno nedostatečně izoluje nebo že nefunguje tak, jak má, nemusí být jeho poškození. Někdy je prostě okna potřeba jen kvalitně seřídit a postarat se tak, aby se na všech stranách dovírala tak, jak mají. Řešení je v případě, že okno nebo dveře na jedné straně drhnou, v podstatě jednoduché, pokud si ale na něj pozvete odborníka, můžete se vyhnout spoustě nepříjemností a okno seřídíte na první pokus.
– Opravy kování
V posledních letech se čím dál častěji stává, že jsou nová okna dodávána s neadekvátním kováním, které následně při každodenním používání způsobuje netěsnosti. Podobně může být příčina právě v kování, pokud se okno neobvykle těžce ovládá nebo nejde dovírat. V naší společnosti opravujeme kování značek MACO, ROTO, SIEGENIA – AUBI, ale i dalších běžně používaných výrobců.

Další služby

W

Opravy sítí proti hmyzu

 
W

Opravy žaluzií

 
W

Preventivní servis oken a dveří

 
W

Dodávka a montáž plastových oken, eurooken a dveří

 

Galerie

Čím se řídíme při práci

Ve firmě Radima Zeliny v Brně se opravám plastových oken, eurooken nebo balkonových i vchodových dveří věnujeme už od roku 2005. Už od samého počátku se zaměřujeme na poctivou a kvalitní řemeslnou práci – jsme zvyklí poskytovat svým zákazníkům služby, díky kterým se jejich bydlení dlouhodobě zlepší a zbaví se drobných problémů. Aby se nám to dařilo, využíváme při práci osvědčené postupy a technologie, které umí vyplnit všechny mezery, jež starší okna mají. Zároveň stavíme na dlouhodobých zkušenostech i na podrobné znalosti trhu a jeho dlouhodobějšího vývoje.

I díky tomu známe řešení pro drtivou většinu potíží, které Vás se svými plastovými okny nebo eurookny mohou potkat a nabídneme Vám tak individuálně zaměřené služby, které zvládnou skvěle diagnostikovat podstatu Vašeho problému a vymyslet pro něj kreativní, a přitom spolehlivé a dlouhodobé řešení. Je jenom na Vás, co konkrétně od nás budete požadovat: my Vám kdykoli v celé problematice oprav oken rádi poradíme a pokryjeme pro Vás technickou stránku Vašeho problému. Objednejte si naše služby i Vy a zbavte se rychle a účinně svých problémů s netěsnícími nebo opotřebovanými okny! Věříme, že se službami naší firmy budete spokojeni.